Menu Sluiten
Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

Open opleiding intervisie BelRAI LTCF (online)

23 mei om 08:00 - 17:00

€85

Intervisie na BelRAI© opleiding

Praktijkgerichte intervisie voor zorgverleners die een BelRAI© opleidingsbewijs of attest behaald hebben.

Voorwaarden

Uiteraard houden we ons aan de voorwaarden van de Vlaamse overheid, zoals bepaald in het ministerieel besluit van 3 september 2021, om het attest als BelRAI© indicatiesteller te behouden :

  • Vanaf het kalenderjaar na de voltooiing van de opleiding dient een indicatiesteller intervisies te volgen met een frequentie van: jaar 1 – 3: jaarlijks, > jaar 3: tweejaarlijks
  • De intervisie duurt minimaal een halve dag.
  • Om de interactie tijdens de opleiding te garanderen nemen maximaal 15 deelnemers deel.
  • De intervisie is instrument-specifiek.

 Naast de verplichte thema’s zijn individuele aanpassingen of aanvullingen mogelijk

Thema’s

  • BelRAI© nieuwtjes
  • Leren en adviseren van elkaar
  • Casuïstiek van het desbetreffende BelRAI© instrument

Certificaat

Aanvulling op het attest erkenning BelRAI© indicatiesteller of het BelRAI© opleidingsbewijs (aanwezigheidsattest)

Open opleidingen

Dit zijn intervisies waarop iedereen kan inschrijven, dit wil zeggen dat de intervisies gegeven worden voor een gemengde groep deelnemers vanuit verschillende organisaties.

  • Intervisie na BelRAI LTCF: Je bent in het bezit van een opleidingsbewijs BelRAI LTCF en/of een attest BelRAI LTCF indicatiesteller.

De link naar de online opleiding wordt u doorgestuurd na betaling

Prijs

€85 (excl btw)

Gegevens

Datum:
23 mei
Tijd:
08:00 - 17:00
Kosten:
€85
Evenement Categorie: